YASAL UYARI

Bu sitede sunulan içerik, bilgi, görüntü, grafik ve diğer materyallerin tamamı yalnızca hasta bilgilendirme amaçlıdır. Bu websitesi, 
özellikle toplardamar hastalığı olan bireylerin ve yakınlarının 
ihtiyaçlarına uygun, güvenilir bilgi içeriğine kolay bir biçimde 
ulaşmalarını hedeflemektedir. Bu sitede okumuş olduğunuz bir bilgiye dayanarak profesyonel sağlık hizmeti almayı ihmal etmeyiniz ve geciktirmeyiniz. Herhangi bir tıbbi duruma ilişkin olarak ortaya çıkabilecek sorularınız için daima uzman sağlık danışmanınızın görüş ve yardımına başvurun. Acil tıbbi girişim gerektiren bir durumda vakit geçirmeden doktorunuzu veya ilgili sağlık kuruluşunu arayınız. Bu sitede yer alan tavsiyeler, sunulan bilgiler, tedavi yöntemleri yada ilaçlar, sadece bilgi amaçlı olarak hazırlanmıştır. Bu siteye giriş yapmanız ve sayfaları ziyaret etmeniz tüm bu kuralları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu sitede yer alan içerik, bilgi, görüntü, grafik ve diğer materyaller hiçbir biçimde çoğaltılamaz, genel kullanıma açık olarak görüntülenemez, çalıştırılamaz, dağıtılamaz veya kamusal ya da ticari amaçlar için kullanılamaz. Bu malzemelerin herhangi bir amaçla başka bir web sitesinde veya ağa bağlı bilgisayar ortamında kullanılması yasaktır.